Yoga Eğitmenleri için 30 Saatlik Psikoterapi Uygulama & Entegrasyon Eğitimi

 

Bu program, öğrencilerinin sadece beden ve nefeslerine değil, zihinsel ve ruhsal yolculuklarına da çok daha etkili ve bilimsel yöntemlerle dokunarak yoga eğitmenliğini psikoterapi ile desteklemek ve belirli teknikleri öğrencileri ile iletişimlerine ve derslerine entegre etmek isteyen yogiler için Türkiye’de ilk defa bu formatta, özel olarak hazırlandı. 

Yoga eğitmenlerinin yoluna ışık tutabilmek için Antalya Ruh Bilim Okulu kurucu başkanı, Ankara Tıp Fakültesi mezunu & Hacettepe Psikiyatri ihtisası eğitimi üzerine İsviçre’de 4 yıl Carl Gustav Jung Enstitüsü’nde psikoterapi eğitimini ve ardından ABD Star’s Edge International’da Avatara eğitimini tamamlamış, 30 yıldır mesleki hayatına devam eden Dr. Murat Kemaloğlu ile kolları sıvadık ve uzun süren çalışmaların ve paylaşımların ardından bu sertifika programı doğdu.Çünkü; yoga eğitmenleri bir saat on beş dakikalık bir pratik ile sadece bedensel bir çalışma yaptırmakla kalmıyor, öğrencisinin zihinsel faaliyetlerinin farkındalığına da ışık tutup ruhuna da dokunuyorlar.

Eğitim İçeriği 

-Rüya Analizine Giriş 

-Yeniden Yüzeye Çıkma Alıştırmaları uygulama & uygulatma teknikleri 

-Kişilik Çerçevesi, dikkatin denetimi ve irade 

-Engelleyici inançlar ve saydam inançların farkedilmesi 

-Zihin yazılımlarının temizlenmesi; Tabula Rasa 

-Panik Atak ve Depresyon durumundaki kişilerle doğru iletişim

Eğitim Tarihleri : 14-15, 21-22 Eylül 

Yer : ZK Studio 

Saatler : 10:00-18:00 

 

Herhangi bir sorunuz olursa lütfen iletişim kurmaktan çekinmeyin.

info@studiozk.com adresine maillerinizi bekliyoruz

Kontenjanımız eğitim kalitesi standartları gereği 16 kişi ile sınırlıdır.Kontenjanın dolması durumunda isminizi yedek listesine yazdırabilirsiniz. 

*Antalya dışından katılımcılar için stüdyoya yürüme mesafesinde ve uygun ücretli konaklama imkanı  bulunmaktadır.

.

Bu gönderiyi paylaş