#allvibesaccepted

Biz kimiz?

18 Aralık 2017’de ilk dersimizi gerçekleştirdiğimizden beri ZK Studio olarak “Kişinin kendini keşif sürecinin sonu olmadığı” anlayışıyla bedenini, zihnini ve nefesini keşfetmek isteyen herkese kapılarımızı sonuna kadar açıyoruz. Hayatın karmaşasından, koşturmacasından, hedeflerinden, başarı zorunluluklarından, toplumsal baskılardan tamamen uzaklaşıp kişinin kendisine alan açmasını sağlamak, yogayı her yaştan, her meslek grubundan insana ulaştırmak ve yogaseverler olarak kocaman bir aile olduğumuz sıcacık bir ortam yaratmak temel amacımız.

Ders programımızın yanı sıra sık sık ülke ve şehir dışından alanında uzman hocaları stüdyomuza davet ederek çeşitli workshoplar, atölyeler ve söyleşiler ile de yogaseverlerin Antalya’daki buluşma noktası haline gelmeye başladık.  Şehrin merkezindeki sessiz ve sakin bir muhitte bulunan alanımız, yalın ve dikkat dağıtmayan minimalist ve ferah mekânımız öğrencilerimizin pratik deneyiminden üst düzey verim almalarını olanaklı kılıyor.

Burada her türlü duyguyu tadıyoruz. Yeri geliyor huzur doluyoruz, yeri geliyor bir asanadan (bedensel pozdan) korkuyoruz, yeri geliyor zorlanıyoruz veya bir sinir çıkıyor içimizden… Gerçek ne varsa, o günkü ruh halimiz, duygu durumumuz neyse yoga aracılığıyla bu duygularla yüzleşiyor ve öğreniyoruz! Her gecen gün hem fiziksel hem duygusal alanda her halimizi biraz daha görmeyi, bu hallerimizin hepsini olduğu gibi kabul edebilmeyi araştırıyoruz.

Hem grup, hem kapalı grup hem de bireysel seans seçeneklerimiz ile her gün “yoga adına daha ne yapabiliriz, öğrencilerimize bu yolculukta nasıl daha iyi rehberlik edebiliriz?” sorularını soruyor; sonu olmayan gelişime inanıyoruz. Bu doğrultuda 2019’dan beri fly yoga, hatha yoga ve hamile yogası üzerine geliştirdiğimiz uzmanlık programlarımızla alanına her açıdan hakim, yoga eğitmenleri yetiştirmekteyiz. Grup dersleri programımızı, ders içeriklerini, etkinlikleri web sitemizden veya Instagram hesabımızdan (@zk._.studio) takip edebilir, artık kendinize zaman ayırmayı ertelememek, aklınıza takılanları konuşmak ve hocalarımızla tanışmak için stüdyomuzu ziyaret edebilirsiniz.