50 Saatlik Temel Fly Yoga Uzmanlaşma & Eğitmenlik Eğitimi

50 Saatlik Temel Fly Yoga Uzmanlaşma & Eğitmenlik Eğitimi Sertifika Programı Kasım ayında Zeynep Kemaloğlu eğitmenliğinde Antalya Ruhbilim Okulu, ZK Studio’da başlıyor!
.
.
Yoga, pilates, dans ve akrobasinin mükemmel ve dengeli karışımıyla oluşturulmuş bu sistemde yerçekimine meydan okurken egzersiz yapmanın en keyifli ve verimli hallerinden birinin temellerini en anlaşılır şekilde öğrenmek, bu alanda uzmanlaşmak ve temel seviye ders verebilecek seviyede yetkinlik kazanıp bunu sertifikanız ile taçlandırmak isterseniz bu program tam da sizin için.
.
.
50 saatlik, dolu dolu pratik ve teorik pratikprogramımızın kontenjanı sadece 6 kişilik olduğu için bu 6 tam günlük programda tüm eğitmen adayları ile birebir ilgilenilerek gerçekleştiriyoruz, bu eğitim Antalya’da ilk defa bu formatta gerçekleştiriliyor ve önceki eğitimden mezunlarımız profesyonel hayata atılmaya, dersler vermeye başladılar bile. Bu yıl için sonuncusunu gerçekleştireceğimiz bu program 2019’un 7. eğitimi olacak; çoğu profesyonel hayata şimdiden atılan 25 mezunumuza, ilginize, sevginize ve talebinize çok teşekkür ederiz!  Sizinle büyüdük, geliştik, tecrübelerimize yenisini ekledik ve Akdeniz’de bu alanda en çok eğitim gerçekleştiren, birbirimizi destekleyerek en çok tercih edilen fly yoga okulu haline geldik
.
.
Eğitim ana başlıkları:
– Fly yoga nedir?
– Kumaş ile fiziksel ve duygusal ilişki
-Temel ve orta seviye poz grupları ve akışlar (ısınma, güç, denge, esneme, risk ve rotasyon pozları)
-Omurga Yapısı ve Ters duruşların fizyolojisi -Çakralara Giriş

– Ders hazırlama, Enerjetik alan tutma, öğrenme & öğretme teknikleri
– Uygulamalı pratikler & öğrenme ve öğretme prensipleri -Nefes teknikleri ve meditasyon
-Eğitmenlik ve Profesyonel Hayat
.
Detaylar
Eğitim tarihi:
15-16-17, 22-23-24 Kasım 2019
Saat aralıkları: 
Her eğitim günü 09.00 – 18.00
.
.
Katılım şartları: yoga,pilates, dans, akrobasi, bale, cimnastik eğitmeni/profosyoneli olmak veya en az 6 aylık yoga/pilates/fly yoga/dans/bale/cimnastik öğrencilik deneyimi olması, eğitimde verilen bilgilerin sindirilebilmesi için ön koşulumuzdur. Eğitmen başvuruları öncelikli olacaktır. Kontenjanımız 6 kişidir .

 

Ayrıntılı Bilgi için maillerinizi bekliyoruz. info@studiozk.com

Bu gönderiyi paylaş